Каталін Новак. Фото: delhi.mfa.gov.huКаталін Новак. Фото: delhi.mfa.gov.hu
0 0
Read Time:54 Second

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан висловив своє ставлення до відставки президентки Угорщини Каталін Новак, яка пішла з посади через скандал з помилуванням злочинця. Про це сповістив Telex.

У своїй промові Орбан визнав цю відставку “втратою для країни”, але одночасно підтримав її рішення, заявивши, що воно правильне.

Угорський прем’єр визначив 2024 рік як період, що розпочався з негативного епізоду для політики Угорщини. Цей скандал, як зазначив Віктор Орбан, впливає на всіх жителів Угорщини і викликає серйозну стурбованість у громадськості.

Нещодавно Каталін Новак оголосила про своє звільнення з посади президента. Це сталося після величезної хвилі обурення через її рішення помилувати декілька осіб, засуджених у справі про сексуальне насильство в дитячому будинку. Серед помилуваних був заступник директора, який брав участь у приховуванні злочинів.

Орбан також відзначив, що вважає “несправедливою” відставку Юдіт Варги, минулої міністерки юстиції, яка внесла подання про помилування засудженого.

Водночас політик висловив сподівання на стабільність в угорській політиці, наголошуючи на тому, що керівна більшість у парламенті має значну підтримку, а його уряд є об’єднаним. Він також зазначив, що партії “Фідес” і ХДНП мають не лише формальний коаліційний зв’язок, але й дружні відносини.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *