Віктор Ніколюк. Фото: cheline.com.uaВіктор Ніколюк. Фото: cheline.com.ua
0 0
Read Time:41 Second

Для оборони країни від ворога Україна здатна підготувати стільки військових, скільки знадобиться. Про це повідомив генерал-майор Віктор Ніколюк, відповідальний за підготовку Сухопутних військ ЗСУ, у розмові з “Донбас Реалії”.

Згідно з висловлюванням Віктора Ніколюка, новий закон про мобілізацію дасть Україні змогу мобілізувати потрібну кількість особового складу для забезпечення безпеки.

Також важливою є згадка генерал-майором Ніколюком про те, що за кордоном було підготовлено лише 20% військовослужбовців, тоді як решта навчалася в Україні. Це ще раз підкреслює важливість внутрішнього оборонного потенціалу країни та необхідність постійного його підвищення.

Ніколюк зауважив, що Збройні Сили України мають величезний досвід у проведенні військових операцій, і цей досвід вже зараз дозволяє їм випереджати тих, хто намагається надати допомогу в цьому напрямку. Проте він підкреслив, що війна постійно еволюціонує, і кожна країна повинна бути готовою до змін та вдосконалення своїх оборонних стратегій.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *