Ніколай Денков. Фото: Facebook / «По света и у нас» — новините на БНТНіколай Денков. Фото: Facebook / «По света и у нас» — новините на БНТ
0 0
Read Time:59 Second

У понеділок, 26-го лютого, голова болгарського уряду Ніколай Денков розпочав свою поїздку до України у супроводі інших урядовців Болгарії.

Про це повідомляє novinite.com.

Він приїхав до Києва аби наголосити, що болгарський уряд непохитно підтримує справедливість і продовжить захищати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

Перед поїздкою до Києва, голова болгарського уряду заявив, що Україна має повну підтримку Болгарії у своїх правах на незалежність, суверенітет і цілісність своєї території в рамках її визнаних міжнародною спільнотою кордонів.

До Києва разом з Денковим приїхали міністр юстиції Атанас Славов, міністр екології Юліан Попов і міністр енергетики Румен Радев. У складі делегації також були заступник міністра оборони Станімір Георгієв, заступник міністра закордонних справ Тихомир Стойчев, а також головнокомандувач адмірал Еміль Ефтімов.

За словами пресслужби Ради міністрів, Болгарія підтримує український підхід до справедливого, всеосяжного і довготривалого мирного врегулювання, який ґрунтується на положеннях Статуту ООН і нормах міжнародного права, а також підтримує всі ініціативи щодо здійснення Всесвітнього мирного саміту. Болгарські політичні діячі приїхали до України на потязі повідомляється у публікації.

Нагадаємо, у своєму відеопривітанні з нагоди двох років від початку масштабної агресії Росії проти України, голова уряду Болгарії Николай Денков підтвердив, що його країна підтримує Україну в її прагненні до справедливого миру.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *