Єнс Столтенберг. Фото: unian.netЄнс Столтенберг. Фото: unian.net
0 0
Read Time:43 Second

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг висловив свою впевненість у тому, що Сполучені Штати не припинять свою участь у Альянсі, попри заяви експрезидента Дональда Трампа. Про це він повідомив на пресконференції у Брюсселі 15 лютого 2024 року.

Столтенберг підкреслив три ключові причини своєї впевненості у продовженні членства Сполучених Штатів у Альянсі. По-перше, він відзначив, що це відповідає національним безпековим інтересам США. По-друге, він наголосив на сильній двопартійній підтримці НАТО у Конгресі. І по-третє, генсек зазначив, що критика спрямована не на Альянс, а на європейських членів НАТО.

Генеральний секретар утримався від критики в адресу Дональда Трампа, наголошуючи на потребі в стабільній системі стримування. Раніше він вже закликав Трампа не підривати цю систему та зберегти єдність у колективній безпеці.

Нещодавно Трамп розповідав на передвиборчому заході погрожував європейським союзникам заохоченням Росії до агресії на них, якщо вони не збільшать свої фінансові внески у безпеку Альянсу.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *