Прапор Фінляндії. Фото: etlehti.fi|Прапор Фінляндії. Фото: etlehti.fi|
0 0
Read Time:55 Second

Фінляндія знову демонструє свою підтримку Україні, відправляючи ще один значний пакет військової допомоги.

Згідно з повідомленням пресслужби уряду, президент Фінляндії Саулі Нііністьо затвердив рішення про надання 22-го пакета військової допомоги, вартість якого становить близько 190 млн євро.

Цей новий пакет включає у себе різноманітне обладнання, зокрема те, яке було закуплене у фінської промисловості за 30 млн євро. Попри те, що конкретний зміст та час постачання обладнання в Україну не розголошуються з міркувань безпеки, відомо, що це буде ще один важливий крок для зміцнення обороноздатності країни.

Зазначається, що з цим пакетом загальна вартість військової допомоги Фінляндії для України з моменту початку повномасштабної війни досягла вражаючої суми в 1,8 мільярда євро. Це відображає серйозні наміри Фінляндії підтримати Україну в її боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність.

Фінський міністр оборони Антті Гяккянен підкреслив необхідність пошуку нових шляхів підтримки України у довгостроковій перспективі. Зокрема, він зазначив важливість використання досвіду та потужностей фінської промисловості для забезпечення ефективної підтримки Кижва.

Також варто відзначити, що Фінляндія активно долучається до різноманітних міжнародних ініціатив, включаючи артилерійську коаліцію та коаліцію з розмінування.

Вже відомо про збільшення випуску боєприпасів фінською компанією Nammo Lapua.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *