Зв'язок з нами

ГРОШІ

ЗСУ візьмуть участь у десятках навчань в Україні та за кордоном

ЗСУ візьмуть участь у десятках навчань в Україні та за кордоном

ЗСУ візьмуть участь у десятках навчань в Україні та за кордоном

У 2021 році Збройні сили України будуть брати участь у 22 багатонаціональних навчаннях. Із них 8 відбудуться в Україні та 14 – за кордоном.

Про це повідомив міністр оборони України Андрій Таран, передає пресслужба МОУ. Він конкретизував, що Міністерство оборони спільно з партнерами працює над підвищенням кваліфікації українських військовослужбовців у рамках таких військових навчань, як JMTG-U («Об’єднана багатонаціональна група з підготовки – Україна»), ORBITAL (Операція ЗС Великої Британії та Королівства Данії), UNIFIER (тренувальна місія ЗС Канади) і LMTG-U (тренувальна місія ЗС Литовської Республіки).

Підрозділи ЗСУ візьмуть участь в навчаннях Combined Resolve XIV Сухопутних військ ЗС США. Навчання проходитимуть  у вересні на полігоні «Хохенфельс» в Німеччині.

Раніше ми писали, що в ЗСУ анонсували масштабні військові навчання на Херсонщині. Маневри з підрозділами обласної територіальної оборони під назвою «Об’єднані зусилля-2020» пройдуть із 17 по 26 вересня.

Україна та Британія обговорили співпрацю у військовому секторі та досягли домовленостей, спрямованих на зміцнення безпеки, обороноздатності  та підвищення оперативних і бойових спроможностей ЗСУ.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року Міністр оборони Британії Бен Уоллес оголосив, що його країна продовжить навчальну місію Orbital в Україні на три роки до березня 2023 року. До цього Україна і Велика Британія домовилися спільно протистояти гібридній війні РФ.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня