Зв'язок з нами

СВІТ

Жителям Англії двічі на тиждень пропонуватимуть безкоштовні ковід-тести

Жителям Англії двічі на тиждень пропонуватимуть безкоштовні ковід-тести

Жителям Англії двічі на тиждень пропонуватимуть безкоштовні ковід-тести

Британський уряд обіцяє безкоштовне, швидке тестування на COVID-19 два рази на тиждень для всіх в Англії – починаючи з цієї п’ятниці.

Проєкт орієнтований на людей без симптомів, оскільки кожен третій із коронавірусом їх не має і може мимоволі поширювати вірус, повідомляє Sky News.

Уряд заявляє, що пропозиція наразі призначена лише для Англії, адміністрації Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії приймуть власні рішення.

У п’ятницю в Англії також розпочнеться велика маркетингова кампанія, яка заохочуватиме людей приймати пропозицію тестів два рази на тиждень.

Тести будуть доступні через службу замовлення додому, яка дозволить людям замовляти тести через інтернет; програми тестування на робочому місці або вдома; тестування громади, яке пропонують усі місцеві органи влади; збір на місцевих дільницях ПЛР-тестування протягом певних періодів збору тестів; тестування на місцях у школах та коледжах.

Нова послуга «Аптечний збір» стане ще одним варіантом. Люди старше 18 років без симптомів зможуть відвідати місцеву аптеку та взяти коробку із семи швидких тестів, які два рази на тиждень використовуватимуть вдома.

Повідомлення про тестування прозвучало за кілька днів до того, як набуде чинності наступна фаза дорожньої карти Бориса Джонсона після локдауну. Паби та ресторани зможуть обслуговувати клієнтів на відкритих майданчиках, а перукарні, магазини другої необхідності, тренажерні зали та центри дозвілля знову відкриються 12 квітня.

Читайте також:

Велика Британія поки не планує негайно використовувати сертифікати COVID-19 для контролю входу в паби та інші заклади, коли їм дозволять відкритися для обслуговування у приміщеннях у травні.

Мандрівникам з Англії загрожуватиме штраф у 5 тисяч фунтів стерлінгів, згідно з планованим законодавством, розробленим для протидії неістотним поїздкам і захисту країни від звезених інфекцій.

А в Берліні набрали чинності нові обмеження через коронавірус. Місцевим жителям дозволяється відвідувати деякі заклади тільки при наявності негативного тесту на COVID-19.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня