Зв'язок з нами

ГРОШІ

Зеленський здійснив ротацію у наглядовій раді «Укроборонпрому»

Зеленський здійснив ротацію у наглядовій раді «Укроборонпрому»

Зеленський здійснив ротацію у наглядовій раді «Укроборонпрому»

Президент України Володимир Зеленський звільнив академіка Володимира Горбуліна з посади члена наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром».

«Припинити повноваження члена Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром» В.Горбуліна», – йдеться в указі №208/2021 оприлюдненому на сайті голови держави.

Іншим указом №209/2021 Зеленський призначив членами Наглядової ради «Укроборонпрому» трьох осіб (за згодою): Тимофія Милованова, Олександра Носова та Ростислава Шурму. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, академіка Володимира Горбуліна обрали головою наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром» в грудні 2020 року.

Раніше президент України Володимир Зеленський доручив винести реформу держконцерну «Укроборонпром» на засідання РНБО. Рада нацбезпеки і оборони повинен був розглянути це питання в лютому.

Наприкінці січня Верховна Рада прийняла за основу законопроект, необхідний для початку ліквідації держконцерну «Укроборонпром». Компанію планують переформувати в акціонерне товариство.

Держконцерн «Укроборонпром» заявив, що його підприємства після серпня 2014 не продали Росії жодної одиниці озброєння. Також це стосується легального експорту інших виробників.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня