Зв'язок з нами

ГРОШІ

Зеленський затвердив виплату компенсацій постраждалим від карантину

Зеленський затвердив виплату компенсацій постраждалим від карантину

Зеленський затвердив виплату компенсацій постраждалим від карантину

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає виплату 8 тис. грн підприємцям і найманим працівникам із червоної зони.

Як повідомляє Офіс президента, Зеленський підписав закон № 1358-ІХ «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», який Верховна Рада ухвалила 30 березня.

Відповідно до нього, фізичні особи – підприємці та наймані працівники, які були змушені припинити свою діяльність через карантинні обмеження у «червоних» зонах, отримають з Державного бюджету України одноразову матеріальну виплату у розмірі 8 тисяч гривень.

Матеріальну виплату можна буде отримати, зареєструвавшись через додаток або Єдиний портал державних послуг «Дія». Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів може відновити «карантинні» програми допомоги підприємцям у разі подальшого посилення карантину в Україні. Дії уряду будуть залежати від обмежень, які вводяться на території країни.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив розробити механізм компенсацій для підприємців з «червоної зони», які були змушені припинити роботу через карантин.

Уряд найближчим часом створить фонд, який буде виплачувати компенсації в разі ускладнень при вакцинації від COVID. Це передбачено схваленим минулого тижня законом.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня