Зв'язок з нами

COVID-19

Зеленський вимагає скласти прогноз на пандемію COVID-19 восени

Зеленський вимагає скласти прогноз на пандемію COVID-19 восени

Зеленський вимагає скласти прогноз на пандемію COVID-19 восени

Президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді розпорядився спрогнозувати епідеміологічну ситуацію з коронавірусом в Україні восени 2021 року.

«Володимир Зеленський дав доручення проаналізувати та спрогнозувати розвиток ситуації із захворюваністю на COVID-19 восени поточного року»

— Офіс президента України

Зараз ситуація з коронавірусом в Україні вийшла на рівень вересня минулого року (за кількістю зайнятих ліжок – із 74 675 ліжок для COVID-пацієнтів зайнято 14 451, тобто 19%, і за кількістю активних хворих, яких зараз 110 876 осіб), зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Вихідними у Києві, Львові та Одесі розпочалася масова вакцинація людей, які записалися на щеплення через додаток «Дія». На спортивних об’єктах, стадіонах, спорткомплексах були організовані пункти щеплення. У суботу було вакциновано дев’ять тисяч осіб і понад 6100 – у неділю. Це найвищі показники за вихідні від початку кампанії з вакцинації. З наступних вихідних ми будемо розширювати цю практику», – додав Шмигаль.

Нагадаємо, 29-30 травня в Україні відкрились три центри масової вакцинації українців – у Києві, Львові та Одесі.  У Кабміні вважають вдалою практику проведення щеплень у центрах вакцинації, які відкрились у Києві, Львові та Одесі. На наступних вихідних їх обіцяють більше.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що на літній період карантин можуть послабити. За його словами, вже є «карантинна втома».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня