Зв'язок з нами

ГРОШІ

Зеленський сказав, куди йти суддям КСУ, призначеним Януковичем

Зеленський сказав, куди йти суддям КСУ, призначеним Януковичем

Зеленський сказав, куди йти суддям КСУ, призначеним Януковичем

Президент України Володимир Зеленський прокоментував своє рішення скасувати укази про призначення суддів Конституційного суду Олександра Тупицького і Олександра Касмініна. Це є результатом аудиту указів президента-втікача Віктора Януковича.

Як повідомляє прес-служба Офісу президента, відповідний аудит був проведений для виконання рішення Ради національної безпеки і оборони.

«Сьогодні є перші результати. Мова про два укази Януковича – від 14 травня і 17 вересня 2013 року про призначення суддями Конституційного суду України Тупицького Олександра Миколайовича і Касмініна Олександра Володимировича. Обидва цих укази мною скасовані. Зазначені особи можуть відправлятися на заслужений відпочинок», – заявив Зеленський.

Також президент зазначив, що якщо на якихось тижнях не відбуваються засідання РНБО, це не означає, що «особи, які протягом довгих років шкодили державним інтересам України, можуть розслабитися і спати спокійно».

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський скасував указ про призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного суду України. Указ про призначення одіозного судді був підписаний президентом-втікачем Віктором Януковичем 14 травня 2013 року.

Раніше Президент Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення глави Конституційного суду України Олександра Тупицького з посади судді КСУ на два місяці 29 грудня. Водночас Офіс Генпрокурора вимагатиме продовжити відсторонення Тупицького ще на 2 місяці.

Конституційний суд України заявив, що президент України Володимир Зеленський, видавши указ про відсторонення глави КСУ Олександра Тупицького, вийшов за межі своїх повноважень.

19 січня Управління державної охорони не пустило в приміщення Конституційного суду України (КСУ) відстороненого главу КСУ Олександра Тупицького. У зв’язку з тим, що співробітники УДО не пускають Тупицького до суду, службові обов’язки він продовжує виконувати в режимі дистанційної роботи. Оплата праці здійснюється в повному обсязі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня