Зв'язок з нами

COVID-19

Зеленський розповів, скільки доз китайської вакцини від COVID-19 закупить Україна

Зеленський розповів, скільки доз китайської вакцини від COVID-19 закупить Україна

Зеленський розповів, скільки доз китайської вакцини від COVID-19 закупить Україна

Президент Володимир Зеленський заявив, що у рамках контракту із китайською компаніє Sinovac Biotech, Україна на першому етапі отримає 1,9 мільйона доз вакцин проти коронавірусу. Вакцина може бути доступна в Україні уже взимку, одразу після офіційної реєстрації препарату, яку проведуть на початку січня у Європі або США.

«Скільки отримаємо? На початку – 1,9 мільйона доз від Sinovac. Це на додачу до 8 мільйонів доз, які ми гарантовано одержимо через глобальний механізм COVAX. Також працюємо над тим, щоб збільшити постачання через COVAX до 16 мільйонів доз. Чому контракт підписаний ще до реєстрації? Так роблять усі країни світу та з усіма вакцинами: контрактують обсяг, коли зрозуміло, що буде надійний препарат, а постачання та щеплення починають відразу після завершення офіційних процедур. Аби не гаяти дорогоцінний час», – повідомив глава держави.

Зеленський зазначив, що отримати вакцину – не найскладніше завдання, важливо переконати якомога більшу кількість українців скористатись нею.

Нагадаємо, МОЗ України уклало контракт із китайською Sinovac Biotech про постачання вакцини від коронавірусу.  Проведені клінічні випробування у різних країнах, за результатами проміжних даних, показали ефективність препарату до 97%.

Інтерв’ю COVID-19 Технології Китайська Sinovac готова постачати вакцину від коронавірусу Україні: інтерв’ю менеджера компанії за хвилину 19/11/2020

Перші поставки китайської вакцини від COVID-19 в Україну можуть початися вже в лютому наступного року.

Окрім того, МОЗ України обговорило з британською компанією AstraZeneca терміни, умови і логістику поставок її вакцини від COVID-19 в Україну.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня