Зв'язок з нами

СВІТ

Зеленський проведе зустріч з президентом Польщі: що будуть обговорювати

Зеленський проведе зустріч з президентом Польщі: що будуть обговорювати

Зеленський проведе зустріч з президентом Польщі: що будуть обговорювати

Президент України Володимир Зеленський сьогодні відправиться з візитом до Варшави, де проведе зустріч зі своїм польським колегою Анджеєм Дудою. Зустрічний візит Дуди до Києва очікується в серпні під час урочистостей до Дня незалежності України.

Про це повідомляє канцелярія президента Польщі, пише УНН.

«3 травня Президент України Володимир Зеленський відвідає Польщу для зустрічі з президентом Анджеєм Дудою», – заявив керівник Офісу міжнародної політики президента Республіки Польща Кшиштоф Щерській після зустрічі з радником Президента України з питань зовнішньої політики, заступником керівника ОП Ігорем Жовквою.

Президент України відвідає святкування 230-ї річниці прийняття Конституції країни 3 травня і зустрінеться з президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Під час попередньої зустрічі українського і польського представників сторони обговорили дії армії РФ в Чорному морі і на сході України, питання про головування Польщі в ОБСЄ в наступному році і підтримку України на самітах НАТО і ЄС.

Раніше повідомлялося, що саміт Україна-ЄС може відбутися восени цього року, а не в серпні, як планувалося раніше. В Офісі президента пояснили, що повідомляють точні дати після їх узгодження.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон № 4543, який розморозить процес великої приватизації, відновить організацію та проведення аукціонів з продажу держмайна.

Закон проти олігархів, що розробляється зараз в Україні за вказівкою президента, буде враховувати досвід боротьби з монополіями в Сполучених Штатах.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня