Зв'язок з нами

ГРОШІ

Зеленський подякував прем’єру Канади за підтримку розвитку кіноіндустрії

Зеленський подякував прем’єру Канади за підтримку розвитку кіноіндустрії

Зеленський подякував прем’єру Канади за підтримку розвитку кіноіндустрії

Президент Володимир Зеленський привітав ратифікацію Канадою Угоди про спільне аудіовізуальне виробництво з Україною. Документ набуде чинності 1 січня 2021 року. Угода була підписана під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Канади в липні 2019 року. Верховна Рада ратифікувала документ у вересні 2020-го.

«Дякую Канаді та особисто Прем’єр-міністру пану Трюдо за завершення всіх процедур, необхідних для набуття чинності цією угодою. Вона дає нові потужні можливості для розвитку теле- та кіноіндустрії в Україні, для спільного виробництва аудіовізуального контенту та дистрибуції проектів на міжнародному ринку. Впевнений, це зробить нашу двосторонню співпрацю ще більш плідною, а зв’язки між людьми наших країн ще тіснішими», — зазначив Глава держави.

Згідно з документом, за умови спільного виробництва українські продюсери зможуть претендувати в Канаді на бюджетну підтримку, податкові пільги та знижки при дистрибуції. Відповідну підтримку матимуть і канадські теле- та кіновиробники, які зніматимуть в Україні.

Як повідомлялось, фільм про хлопчика з Донбасу номінували на престижну американську телепремію. А український хоррор про самоізоляцію зібрав п’ять світових кінопремій.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня