Зв'язок з нами

ГРОШІ

Зеленський підписав закон про відродження річкового транспорту

Зеленський підписав закон про відродження річкового транспорту

Зеленський підписав закон про відродження річкового транспорту

30 грудня президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внутрішній водний транспорт», спрямований на відродження найбільш дешевого та екологічного способу доставки вантажів – річкового.

Про це повідомили у прес-службі президента. Закон «Про внутрішній водний транспорт» № 1054-ІХ визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності внутрішнього водного транспорту. Як пояснив міністр інфраструктури Владислав Криклій, цей закон дозволить збільшити вантажопотік до 30 мільйонів тонн на рік, що може створити економічний ефект для держави до 13-16 мільярдів гривень щороку. Зокрема він дасть можливість використовувати потужності Дніпра не на 10%, як зараз, а на повну силу. Також цей закон може покращити конкуренцію на ринку, стимулювати суднобудування і відновлення українських підприємств, збільшити інвестиції, створити нові робочі місця. Крім того, перехід частини вантажу з автошляху на річку допоможе значно розвантажити дороги і зменшити витрати на ремонт, зауважив глава Мінінфраструктури.

Раніше уряд прийняв рішення про створення в Україні Державної служби морського та річкового транспорту. Вона займеться реанімацією українського торгового мореплавання і судноплавства.

Нещодавно Криклій звільнив керівників Одеського порту і Дунайського пароплавства. Керівники Одеського, Чорноморського і Білгород-Дністровського морських портів не змогли показати себе ефективними менеджерами, незважаючи на високу зарплату.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня