Зв'язок з нами

Зеленський прийняв делегацію американських сенаторів

Зеленський прийняв делегацію американських сенаторів

Сенатор Роберт Портман

Троє американських сенаторів обговорили із Зеленським посилення співпраці України і США, а також ПДЧ в НАТО.

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з делегацією американських сенаторів – Джином Шахіном, Робертом Портманом та Крістофером Мерфі. Про зустріч, яка відбулася в середу, 2 червня, розповіли самі сенатори.

“Ми отримали чітку картину тих викликів і проблем, з якими зіштовхується ваша армія і люди на фронті. Це дасть нам додаткові аргументи, коли ми приїдемо в США, про необхідність продовжувати надавати допомогу Україні”, – кажуть сенатори.

Портман зазначив, що на зустрічі обговорювалося і питання подальшої євроатлантичної інтеграції України.

“Україна провела вже кілька важливих реформ в контексті руху до НАТО, і буде проводити інші, зокрема, йдеться про цивільний контроль над збройними силами та модернізацію армії”, – сказав сенатор.

У свою чергу сенатор Мерфі наголосив на важливості реформ для подальшого руху України в НАТО. У тому числі реформу СБУ, реформи спрямовані на забезпечення незалежності НАБУ, і подальші реформи в сфері корпоративного управління.

Також американські політики обговорювали з президентом зміцнення відносин України і США.

“Щоб надавати Україні більше допомоги, щоб вона була боєздатна для свого захисту. Нам Зеленський запропонував віртуальну подорож до лінії зіткнення, де командири з різних ділянок (фронту) доповідатимуть про ситуацію. Ми також обговорювали іншу допомогу, яку могли б надати – і в економічному плані, і в плані реформ, і як протистояти російській дезінформації”, – резюмували сенатори.

Раніше в МЗС заявили, що президент США Джо Байден проведе переговори з українським лідером перед тим, як зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня