Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Зеленський прибув у Катар обговорювати експорт

Зеленський прибув у Катар обговорювати експорт

Фото: facebook.com/president.gov.ua Зеленський прилетів у Катар

Також піднімуть тему інвестицій в українські стартапи та участі в приватизації в Україні.

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою прибув з офіційним візитом у Катар. Про це прес-служба Офісу президента повідомила 4 квітня.

“Президент зустрінеться з Еміром Держави Катар шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані та прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ Катару Халідом бін Халіфою Аль Тані. Також заплановано підписання низки важливих двосторонніх документів”, – повідомили в ОПУ.

Позаштатний радник глави Офісу президента Тимофій Милованов розповів, що ключовими темами візиту Зеленського в Катар стануть продовольча безпека, експорт та спільні інвестиції в сектор розвідки видобутку газу.

Порт в Миколаєві передали в концесію Катару

За його словами, також будуть розглядатися експорт в Катар і прилеглі регіони через цю країну продукції сільського господарства, постачання зрідженого газу і агропродукції.

Також представники сторін піднімуть тему інвестицій в українські стартапи та участі в приватизації в Україні.

“Спільні проекти дозволять збільшити інвестиції в Україну, створити додаткові робочі місця, наростити міжнародну торгівлю і посилити позиції на міжнародних ринках. Катар є для України довгостроковим стратегічним партнером і цей візит дозволить окреслити основні пріоритети цього партнерства”, – цитує Милованова Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, Зеленський разом з першою леді 14-15 лютого був з офіційним візитом в ОАЕ.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня