Зв'язок з нами

СВІТ

«Зелені» стали найпопулярнішою партією Німеччини

«Зелені» стали найпопулярнішою партією Німеччини

«Зелені» стали найпопулярнішою партією Німеччини

Німецька партія «Зелені» випередила в рейтингу правлячий блок партій ХДС/ХСС Ангели Меркель, а також соціал-демократів, що також входять в правлячу коаліцію.

Про це говорять дані опитування соціологічного інституту Kantar на замовлення видання Bild am Sonntag, повідомляє DW. Якби парламентські вибори в ФРН прийшли зараз, «Зелені» отримали б 27% голосів виборців, блок ХДС/ХСС – 24%. Соціал-демократів (СДПН) – 15%, право-популістську Альтернативу для Німеччини – 10%.

«Зелені» на відміну від інших партій підтримують Україну, виступають проти будівництва «Північного потоку-2» і політики умиротворення Путіна. Вибори в парламент ФРН пройдуть майбутньої восени. На пост канцлера від «зелених» претендує співголова партії Анналена Бербок, від ХДС/ХСС – глава уряду федеральної землі Північний Рейн – Вестфалія Армін Лашет, від СДПН – міністр фінансів Німеччини, віце-канцлер Олаф Штольц.

А німецька правопопулістська партія «Альтернатива для Німеччини» на партійному з’їзді у неділю ухвалила програму, з якою піде на вибори до Бундестагу, що мають відбутися у вересні цього року. Значна більшість делегатів висловилася за вихід Німеччини з Євросоюзу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня