Зв'язок з нами

ГРОШІ

Заступники голови Нацбанку виграли суд проти Ради НБУ

Заступники голови Нацбанку виграли суд проти Ради НБУ

Заступники голови Нацбанку виграли суд проти Ради НБУ

Перший заступник глави НБУ Дмитро Сологуб і заступник голови НБУ Катерина Рожкова виграли суд проти Ради НБУ, яка винесла їм догани у ході конфлікту з главою Нацбанку Кирилом Шевченком.

Як повідомляється в матеріалах справ, які є в доступі в Єдиному держреєстрі судових рішень, Окружний адміністративний суд Києва повністю задовольнив позов Рожкової (Справа № 640/32687/20), і позов Сологуба (Справа № 640/32685/20). Суд постановив скасувати догани і висловлення їм недовіри. Крім того, Рада НБУ має сплатити судовий збір в 1681,6 грн за кожну справу.

Нагадаємо, після зміни глави НБУ в липні 2020 року через старого складу правління Нацбанку на сьогодні залишилися тільки Сологуб і Рожкова.

Повідомлялося, що Рожкова і Сологуб критично відгукнулися про рішення правління НБУ перерозподілити повноваження.

Рада НБУ 2 жовтня винісла догану і висловила недовіру першому заступнику глави НБУ Катерині Рожковій та заступнику голови Дмитру Сологубу. Глава Нацбанку Кирило Шевченко, також підтримав вказане рішення, пізніше уточнив, що рада НБУ прийняв рішення оголосити догану і висловити недовіру Рожкової і Сологубу в зв’язку з порушенням ними стратегії комунікацій і політики «єдиного голосу» (One voice policy) Нацбанку.
Пізніше НБУ позбавив Катерину Рожкову повноважень з банківського нагляду.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня