Зв'язок з нами

COVID-19

Засновник кіножурналу «Єралаш» помер від коронавірусу

Засновник кіножурналу «Єралаш» помер від коронавірусу

Засновник кіножурналу «Єралаш» помер від коронавірусу

Художній керівник дитячого гумористичного журналу «Єралаш» Борис Грачевський помер на 72 році життя від коронавірусу.

Про смерть Грачевського повідомила його дружина актриса Катерина Білоцерківська, передає ТАСС. Коронавірус у нього виявили в грудні, спочатку режисер лікувався вдома, але під Новий рік стан погіршився і 28 грудня його госпіталізували. 7 січня Грачевского підключили до ШВЛ, 10 січня дружина розповіла, що лікарям вдалося стабілізувати стан режисера.

Нагадаємо, у 1974 році Борис Грачевський разом з драматургом Олександром Хмелько заснував дитячий гумористичний кіножурнал «Єралаш». Також був режисером фільмів «Дах» і «Між нот, або Тантрична симфонія». Нещодавно він втретє одружився на 35-річній актрисі Катерині Білоцерківської і в квітні 2020 року став батьком. До цього у нього було було троє дітей від перших двох шлюбів.

Раніше від коронавірусу помер народний артист Росії Володимир Коренєв, відомий за роллю Іхтіандра у фільмі «Людина-амфібія». Артисту було 80 років.

Тим часом, у США у віці 42 років помер американський актор Чедвік Боузман, який зіграв короля Т’Чалли у фільмі Marvel «Чорна пантера».

Також помер актор Ієн Холм, який зіграв Більбо Беггінса в трилогії «Володар кілець».

А в червні 2020 року на 75-му році пішов з життя Макс Райт, який зіграв одну з головних ролей у популярному серіалі 90-х «Альф».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня