Зв'язок з нами

COVID-19

Захворюваність коронавірусом в Україні перевищує норму у більш ніж 8 разів

Захворюваність коронавірусом в Україні перевищує норму у більш ніж 8 разів

Захворюваність коронавірусом в Україні перевищує норму у більш ніж 8 разів

В Україні показник захворюваності коронавірусом становить 323,7 на 100 тисяч населення. Це більш ніж у 8 разів вище норми, що становить 40 випадків захворювання.

Найгірша ситуація спостерігається в Запорізькій (559,3), Миколаївській (503,1) областях та у Києві (499,1). Найкраща ситуація – в Кіровоградській (100,5), Закарпатській (120,9) і Вінницькій (141,7) областях, свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Також в Україні продовжує скорочуватися заповненість лікарняних ліжок для коронавірусу. Станом на 31 грудня в країні зайнято 36,3% ліжок. Єдиним регіоном, де зайнято більше половини ліжок, є Миколаївська область (50,2%). У Києві заповнено 44,1% лікарняних місць. Всього в країні введено вже 65 429 ліжок.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу виявили 9699 нових випадків коронавірусу. Найбільше заражень в Києві, Київській, Запорізькій та Харківській областях. При цьому одужали 11,8 тисячі пацієнтів.

Відзначимо, генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерреш сподівається на те, що 2021 рік стане роком зцілення для людства і світової економіки.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я зазначила, що поява нових штамів коронавируса було прогнозовано, оскільки це природний процес. І в майбутньому він продовжить мутувати, тому країни повинні об’єднати свої зусилля проти хвороби.

Український кандидат у вакцини може дати імунну відповідь, що перевершує існуючі на даний момент вакцини. Українські вчені своє завдання виконали, тепер черга за державою і початком виробництва.

 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня