Зв'язок з нами

COVID-19

За два тижні в Україну прибуде перша партія вакцин від коронавірусу

За два тижні в Україну прибуде перша партія вакцин від коронавірусу

За два тижні в Україну прибуде перша партія вакцин від коронавірусу

Протягом двох тижнів Україна отримає першу партію вакцин проти COVID-19 у рамках ініціативи COVAX, заявив заступник глави МОЗ Ігор Іващенко. Наразі підтверджено поставки 117 тисяч доз вакцин Pfizer/BionTech.

«Україна почне вакцинацію в лютому. А значить, через два тижні отримає вакцини. Наша країна увійшла до переліку країн, яким глобальна ініціатива COVAX надасть вакцини проти COVID-19 у межах першої хвилі розподілу», – повідомив заступник міністра охорони здоров’я України.

Раніше Міністерство охорони здоров’я представило календарний план вакцинації українців від коронавірусу, який складається з 5 етапів для дев’яти груп населення. Україна має закупити 15 мільйонів доз вакцини від коронавірусу, якщо виходити з соціологічних опитувань про вакцинацію.

В Україні планують завершити масову вакцинацію населення проти коронавірусу до кінця 2021 року. 117 тисяч доз вакцини від Pfizer/BioNTech американського виробництва Україна отримає вже в лютому. Вакцина буде розподілена для вакцинації працівників ковід-лікарень.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня