Зв'язок з нами

COVID-19

За два місяці до Олімпіади США рекомендували своїм громадянам не їздити до Японії

За два місяці до Олімпіади США рекомендували своїм громадянам не їздити до Японії

За два місяці до Олімпіади США рекомендували своїм громадянам не їздити до Японії

Державний департамент США закликав своїх громадян не їздити до Японії через нову хвилю випадків коронавірусу.

Рекомендації опублікували всього за два місяці до початку Олімпійських ігор в Токіо, повідомляє Reuters.

У рекомендаціях США «не подорожувати» для Японії конкретно не згадуються Олімпійські ігри, застерігаються від відвідування країни зараз.

«Мандрівникам слід уникати будь-яких поїздок до Японії. Через нинішню ситуацію в Японії навіть повністю вакциновані мандрівники можуть піддаватися ризику зараження і поширення варіантів COVID-19, і їм слід уникати будь – яких поїздок до Японії», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у другому за величиною місті Японії Осаці переповнені лікарні пацієнтами з COVID-19. Лікарі просять владу не проводити Олімпійські ігри.

13 травня повідомлялося, що місті Японії відмовляються приймати спортсменів, що беруть участь в Олімпійських іграх 2020 року, на тлі загострення ситуації з коронавірусом. Місцева влада стурбована, що в міста будуть перевантажені медичні установи.

Онлайн-петиція із закликом до скасування Олімпійських ігор в Токіо зібрала за кілька днів майже 200 тисяч підписів.

7 травня стало відомо, що уряд Японії продовжує надзвичайний стан в Токіо і трьох інших районах приблизно до кінця травня, щоб обмежити спалах нових випадків коронавірусу всього за кілька місяців до початку Олімпійських ігор.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив про підписання меморандуму з Pfizer і BioNTech про пожертвування вакцин для учасників Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо. Вакцина передбачена для спортсменів з усього світу.

Також організатори літніх Олімпійських ігор у Токіо визначилися із тим, як учасники змагань будуть проходити тестування на коронавірус перед початком і під час змагань.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня