Зв'язок з нами

За чотири місяці фіскальники вилучили контрафакту на майже два мільярди

За чотири місяці фіскальники вилучили контрафакту на майже два мільярди

За чотири місяці фіскальники вилучили контрафакту на майже два мільярди

У Державній фіскальної службі України відзвітували про результати роботи за чотири місяці 2021 року. Всього за період з січня по квітень правоохоронцям вдалося забезпечити відшкодування шкоди держави за статтею ухилення від сплати податків на суму 766 млн гривень, закрити 70 незаконних виробництв підакцизної продукції та вилучити контрафакту на 1,69 млрд гривень.

Про це повідомив голова Вадим Мельник в Facebook.

«За перші чотири місяці 2021 року співробітники ДФС забезпечили: вилучення з незаконного обігу підакцизної продукції на суму 1,69 млрд гривень; припинення діяльності 70 незаконних виробництв підакцизної; припинення діяльності 14 конвертаційних центрів та стягнення 269,2 млн гривень до державного бюджету з бенефіціарів конвертаційних центрів; зменшення щомісячного обсягу податкових «скруток» ПДВ більш ніж на 1 млрд гривень; блокування понад 1 млрд гривень фіктивних податкових кредитів з ПДВ; відшкодування збитків держави за направленими до суду кримінальними виробництвах за статтею «Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)» на суму 766 млн гривень», – пояснив Мельник.

Пріоритетами роботи Державної фіскальної служби Вадим Мельник назвав боротьбу з тіньовою економікою і шахрайськими схемами для забезпечення економічних інтересів держави.

«Економічна безпека є важливим елементом безпеки держави в цілому. Це розуміють в Державній фіскальній службі, тому щодня її співробітники руйнують інфраструктуру тіньових ринків, через які вимиваються кошти з бюджетів усіх рівнів» – зазначив глава ДФС.

Раніше повідомлялося, що Бюро економічної безпеки зможе заробити через півроку після вступу в силу закону про створення цього органу.

Глава Державної фіскальної служби Вадим Мельник призначив нових керівників регіональних підрозділів ДФС у 10 областях.

Нагадаємо, на початку грудня Кабмін погодив кандидатуру Вадима Мельника на посаду голови Державної фіскальної служби України. А 21 грудня призначив його на пост глави ДФС без конкурсу. До Мельника ДФС очолював т.в.о. Сергій Солодченко.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня