Зв'язок з нами

ГРОШІ

З початку року Нацбанк купив і продав на міжбанку по $20 мільйонів

З початку року Нацбанк купив і продав на міжбанку по $20 мільйонів

З початку року Нацбанк купив і продав на міжбанку по $20 мільйонів

З початку 2021 року, станом на 11 січня, Національний банк України (НБУ), купив на міжбанківському валютному ринку $20 мільйонів та продав $20 мільйонів.

Як свідчать дані регулятора, згідно з результатами валютних інтервенцій за єдиним курсом, НБУ із 4 по 6 січня 2021 року купив на міжбанку $20 мільйонів та продав $20 мільйонів.

Зазначимо, що рішенням Правління Нацбанку від 29 грудня 2020 року №769-рш затверджено оновлену Стратегію валютних інтервенцій, яка розроблена з урахуванням консультацій з міжнародними партнерами. У документі збережено і розширено три основних завдання зі здійснення інтервенцій Національним банком: згладжування функціонування валютного ринку, що необхідно для уникнення негативного впливу надмірної волатильності обмінного курсу, накопичення міжнародних резервів та їхня підтримка на рівні загальноприйнятих критеріїв достатності, а також підтримання трансмісії облікової ставки як основного інструмента грошово-кредитної політики у випадку, коли її дієвість є недостатньою.

Як повідомлялося, за результатами проведеного 6 січня тендеру, Нацбанк надав трьом українським банкам рефінансування на півмільярда гривень.

З 7 по 11 грудня 2020 року Нацбанк почав викуповувати валюту на міжбанківському ринку. Востаннє регулятор робив це на початку листопада.

У Міністерстві фінансів дали прогноз курсу гривні на 2021 рік.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня