Зв'язок з нами

КИЇВ

З’явилося відео, як у центрі Києва на жінку рухнула крижана глиба

З’явилося відео, як у центрі Києва на жінку рухнула крижана глиба

Фото ілюстративне

Жінка знехтувала огородженням небезпечної ділянки біля будинку

Камери відеоспостереження зафіксували, як 22 лютого на вулиці Прорізній у центрі Києва на жінку крижана глиба з даху будинку.

Відео оприлюднила Патрульна поліція Києва.

На ньому видно, що жінка знехтувала огородженням біля будинку, пролізла під обмежувальною стрічкою і в небезпечній зоні на неї впала глиба снігу, поваливши з ніг.

Нагадаємо в понеділок, 22 лютого, в центрі Києва сталися два випадки падіння бурульок на людей.

Так на вулиці Ярославів Вал, 20 на жінку впала глиба льоду. 49-річна жінка отримала травми і шпиталізована до Київської міської клінічної лікарні №17.

Також крижана глиба впала на жінку на розі вулиць Прорізної та Паторжинського.

Крім того, 21 лютого у Голосіївському районі 58-річна жінка постраждала через сніг та лід, які впали на неї з даху будинку. Пацієнтку госпіталізували з забоєм поперекового відділу хребта і забоєм правого плеча.

Жертвами бурульок і снігових глиб у столиці також стали декілька автомобілів. Фото пошкоджених автівок з’явилися у соцмережі.

У Києві спостерігається падіння температури. Напередодні позначки на термометрах сягали +5°С, нині температура опустилась до -1°С. А ввечері прогнозують до -5°С.

Медики попереджають мешканців та гостей столиці, що внаслідок таких температурних перепадів на дахах будинків і на великих деревах масово утворюються бурульки. А з підвищенням температури повітря збільшується ризик їх падіння. Слід бути уважними перед тим, як пройти під дахом будинку, впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів.

23 лютого в Києві продовжується розчищення дахів від буруль і снігу. Наразі працює понад 120 покрівельників керуючих компаній, залучені близько 30 бригад альпіністів, використовують 12 автовишок.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня