Зв'язок з нами

Україна висловила ультиматум через одіозну терористку

Україна висловила ультиматум через одіозну терористку

Фото з відкритих джерел

Українська сторона готова покинути переговорний процес в тому випадку, якщо там «засвітиться» колаборантка

Україна буде домагатися виключення з переговорів ТКГ колаборантки і пособниці терористів «Л/ДНР» Майї Пирогової. Про це в ефірі телеканалу Україна 24 заявив перший президент, глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

Так, Кравчук звернувся до модератора ОБСЄ Хайді Грау з вимогою виключити «громадську експертку» від ОРДО Майю Пирогову з переговорів по врегулюванню конфлікту на Донбасі.

За його словами, Україна готова покинути переговорний процес в тому випадку, якщо там «засвітиться» колаборантка.

«Я звернувся письмово до нашого модератору ОБСЄ пані Хайді Грау з проханням, що така людина не може брати участь в переговорах і мати окреме вікно для переговорів … Українська делегація вже продемонструвала свою позицію: як тільки ця персона з’явиться на переговорах, ми не будемо навіть пояснювати чому, але ми залишаємо переговори на період, поки Хайді Грау не доб’ється виключення її з переговорного процесу. Наша делегація залишає переговори, поки це не буде зроблено», – підкреслив Леонід Кравчук в ефірі телеканалу.

Окупаційна влада ОРДЛО вже заявила, що Майя Пирогова нібито захворіла і поки не буде брати участь в переговорному процесі по Донбасу.

Додамо, що за минулу добу бойовики на Донбасі десять разів обстріляли позиції українських військових. Один український боєць підірвався на міні, він загинув.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня