Зв'язок з нами

Україна – на третій позиції у Європі за добовою смертністю від Covid-19

Україна – на третій позиції у Європі за добовою смертністю від Covid-19

фото з відкритих джерел

Україна серед країн світу займає 30 місце за кількістю нових інфікувань

За минулу добу у світі діагностували понад 447 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус. Найбільше хворих виявили в Індії, Бразилії, Аргентині. Україна серед країн Європи займає 3 місце за добовою смертністю від коронавірусу. Такі дані оприлюднені на сайті Worldometers.

Зокрема, в Індії зафіксували понад 133 тисячі нових інфікувань, у Бразилії – майже 78 тисяч, в Аргентині – понад 35 тисяч.

Окрім того, майже 26 тисяч хворих зареєстрували у Колумбії. Далі за кількістю хворих у рейтингу знаходяться Іран і США.

Україна серед країн світу займає 30 місце за кількістю нових інфікувань, серед країн Європи – 10 позицію.

Померли за добу понад 10 тисяч осіб, у яких підтвердили коронавірус. Україна серед країн Європи займає 3 місце за добовою смертністю від коронавірусу. За добу померли 163 людини. Перше місце – Росія, друге – Німеччина.

Україна – на третій позиції у Європі за добовою смертністю від Covid-19

Всього у світі зареєстровано 171 916 673 інфікувань коронавірусом. Україна знаходиться на 16 сходинці у світі за кількістю хворих на коронавірус.

За весь час пандемії вилікувались від недуги 154 409 879 осіб. Наразі нараховується майже 14 млн активних випадків захворювання.

Україна – на третій позиції у Європі за добовою смертністю від Covid-19

Тим часом, ВООЗ схвалила вакцину CoronaVac, якою щеплюють українців.

Нагадаємо, на минулих вихідних в трьох містах України запрацювали центри вакцинації, де всі бажаючі можуть отримати щеплення препаратом Sinovac. Протягом цих вихідних у центрах вакцинували майже 5 тисяч українців.

Як відомо, 29 травня у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті в Києві розпочав роботу Центр вакцинації від коронавірусу. Центр працюватиме щовихідні з 10 до 18.

Протягом вихідних, 29 та 30 травня, у центрі вакцинації в Києві, який працює на базі Міжнародного виставкового центру, щеплення проти коронавірусу отримали 3 467 людей.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня