Зв'язок з нами

У США виправили стенограму про членство України в НАТО

У США виправили стенограму про членство України в НАТО

Білий дім закреслив слова заступника представника адміністрації Жан-П’єр про те, що США підтримують приєднання України до НАТО.

  Білий дім виправив стенограму спілкування заступника представника адміністрації Карін Жан-П’єр з журналістами з приводу того, чи США підтримують приєднання України до НАТО.     Ця розмова відбулася 6 травня в президентському літаку, який прямував до Луїзіани.   Коли один з журналістів запитав Жан-П’єр про підтримку членства України в НАТО, вона відповіла ствердно. Дослівно це було так: “Я сказала, Укр… – так. Так (ми підтримуємо. – Ред.)”. Пізніше ці слова закреслили представники прес-служби Білого дому.   Другу частину відповіді в стенограмі збережено: “Адміністрація Байдена віддає повагу саме тому принципу, що двері НАТО мають залишатися відкритими для охочих вступити, якщо вони виконають зобов’язання для вступу і зроблять внесок у посилення євроатлантичної безпеки”.  

У США виправили стенограму про членство України в НАТО

    Виданню New York Post в Білому домі заявили, що прес-секретар “обмовилася”, а її слова перекреслили в тексті, оскільки сказане не відображає офіційної політики США.   Відзначимо, за підсумками візиту Держсекретаря Ентоні Блінкена в Київ голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що США повністю підтримують отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО.  

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня