Зв'язок з нами

У СБУ пояснили, чому ввели санкції проти літаків Козака й Медведчука

У СБУ пояснили, чому ввели санкції проти літаків Козака й Медведчука

Фото з відкритих джерел

Літакам заборонено входити в повітряний простір України

Санкції щодо літаків народних депутатів Віктора Медведчука й Тараса Козака введені за польоти в Російську Федерацію й на тимчасово окуповані території України з порушенням українського законодавства. Йдеться про літаки молдавської авіакомпанії JET4U S.R.L. і португальської JET4U LDA,  повідомили в Службі безпеки України.

«На підставі виявлених порушень Служба безпеки рекомендувала РНБО застосувати до вказаних компаній такі санкції як: призупинення виконання фінансових і економічних зобов’язань, повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень по території України, блокування активів», – повідомили в СБУ.

Санкції повинні діяти до закінчення окупації Криму або до вступу в законну силу рішення Європейського суду з прав людини за позовом України до Росії про відшкодування збитків у зв’язку з анексією півострова.

Нагадаємо, проти літаків Медведчука й Козака введені санкції. Тепер цим літакам заборонено входити в повітряний простір України, здійснювати посадки на території України і брати пасажирів.

Також голова Служби безпеки України Іван Баканов назвав рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти телеканалів 112, NewsOne та ZIK послідовним кроком української влади в боротьбі з російською гібридною агресією. 

Водночас спікер Верховної ради України Дмитро Разумков не підтримав закриття каналів Медведчука. За його словами, Служба безпеки України не обґрунтувала необхідність санкцій.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня