Зв'язок з нами

У Раді з’явився “конопляний” законопроект

У Раді з'явився "конопляний" законопроект

Фото: pixabay.com В Україні мають намір дозволити медичну марихуану

Народні депутати планують легалізувати медичну марихуану, врегулювавши правила її обігу.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №5596 Про внесення змін до деяких законів щодо регулювання обігу конопель в медичних цілях, науковій і науково-технічній діяльності. Про це повідомляється на сайті парламенту.

“Після прийняття законопроекту українські пацієнти отримають доступ до лікування і полегшення перебігу складних захворювань, що відповідає сучасній світовій практиці”, – написала одна з авторів ініціативи нардеп від Слуги народу Євгенія Кравчук у Facebook.

За її словами, законом буде введено посилений контроль за обігом канабісу в медичних і наукових цілях. Зокрема, законопроект передбачає електронний реєстр всіх препаратів на основі конопель, їх можна буде придбати виключно за електронними рецептами від лікаря.

Кравчук зазначила, що буде проводитися і ліцензування будь-якої діяльності, пов’язаної з обігом медичного канабісу.

Також нардеп пише, що після прийняття законопроекту українські вчені та фармацевтична індустрія зможуть проводити клінічні випробування за міжнародними стандартами, а Україна приєднається до країн світу, які успішно використовують коноплю в медичних цілях.

Раніше в Україні дозволили ліки з канабісу. Деякі лікарські препарати, в яких використовують лікувальний екстракт марихуани, виключили зі списку наркотиків.

Медична марихуана легалізована в 60 країнах світу, а ООН виключила його зі списку найбільш небезпечних наркотиків.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня