Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

У Пентагоні відреагували на активність РФ біля кордонів України

У Пентагоні відреагували на активність РФ біля кордонів України

Пентагон відреагував на стягування військ РФ до кордону з Україною

Дестабілізуючі дії Росії підривають наміри щодо деескалації, які були досягнуті завдяки угоді за посередництва ОБСЄ ще в липні минулого року.

США обговорюють із союзниками з НАТО питання про пересування російських військ на кордоні з Україною. Про це заявив прес-секретар Пентагону Джон Кірбі під час брифінгу для журналістів.

“Ми стурбовані нещодавньою ескалацією російської агресії на сході України, включаючи порушення режиму припинення вогню в липні 2020 року, загибель чотирьох і поранення ще двох українських військових 26 березня”, – сказав Кірбі.

За його словами, дестабілізуючі дії Росії підривають наміри щодо деескалації, які були досягнуті завдяки угоді за посередництва ОБСЄ ще в липні минулого року.

“Нам відомі повідомлення українських військових про пересування російських військ на кордонах України”, – зазначив представник Пентагону.

Він зазначив, що США обговорюють із союзниками з НАТО побоювання щодо порушень режиму припинення вогню, а також регіональної напруженості.

Як повідомлялося раніше, Росія стягує батальйонні тактичні групи до українського кордону під приводом підготовки військових навчань.

Хомчак обговорив з представником штабу ЗС США безпеку в Україні

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня