Зв'язок з нами

ГРОШІ

Виконуючим обов’язки міністрів повернули широкі повноваження: що це означає

Виконуючим обов'язки міністрів повернули широкі повноваження: що це означає

Виконуючим обов’язки міністрів повернули широкі повноваження: що це означає

Закон про повернення широких повноважень виконуючим обов’язки міністрів набув чинності 6 березня. Раніше документ підписав президент України Володимир Зеленський.

Тепер в.о. міністра зможуть приймати рішення про розподіл бюджетних коштів, головним розпорядником яких є міністерство.

Крім того, їм повернули наступні повноваження:

  • керівництво діяльністю міністерства,
  • затвердження планів роботи міністерства, звітів,
  • внесення прем’єр-міністру пропозиції щодо призначення на посади першого заступника міністра, заступника міністра,
  • затвердження структури апарату міністерства, освіта, ліквідація, реорганізація за погодженням з Кабміном територіальних органів міністерства як структурних підрозділів апарату міністерства, що не мають статусу юридичної особи, а також призначення і звільнення керівників підприємств,
  • скасування актів територіальних органів міністерства, позначення обов’язків першого заступника і заступників, прийняття рішень про розподіл бюджетних коштів.

Слід зазначити, що раніше Зеленський ветував цей закон. Він пропонував парламенту вилучити з документа норми про обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра вакантна.

Інтерв’ю Україна Звільнення Ситника з НАБУ і Коболєва з «Нафтогазу» суттєво не вплине на переговори України з МВФ 17/02/2021

Раніше народні депутати від «Слуги народу» звернулись до прем’єр-міністра та глави наглядової ради «Нафтогазу» із закликом звільнити керівника НАК Андрія Коболєва. Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що в ОП не вважають необхідним відправляти у відставку уряд, однак деякі позиції хочуть посилити.

Верховна Рада утретє спробує призначити Юрія Вітренка міністром енергетики. Сам Вітренко заявляв, що планує піти з міністерства, якщо Рада знову провалить його призначення.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня