Зв'язок з нами

СВІТ

ВООЗ зафіксувала зниження темпів пандемії у світі

ВООЗ зафіксувала зниження темпів пандемії у світі

ВООЗ зафіксувала зниження темпів пандемії у світі

З кожним днем в світі скорочується кількість нових випадків захворювання коронавірусом.

Про це заявила експерт Всесвітньої організації охорони здоров’я Марія ван Керкхове на брифінгу. «Ми дійсно спостерігаємо скорочення щодня виявлених випадків зараження. Це відбувається за рахунок цілого ряду факторів, але в першу чергу завдяки заходам, які вводять країни, і які дозволяють переривати ланцюжка передачі і запобігати новим випадкам», – зазначила вона, визнавши, що якась частина заслуги в цьому належить вакцинації, проте зараз важливо не розслаблятися і дотиснути пандемію. «Вакцини також грають свою роль, проте це не означає, що дані заходи можна скасовувати. Для багатьох країн настав дуже важливий період. Необхідно продовжувати дотримуватися взятого курсу і підходити до питання зняття обмежень дуже повільно», – вважає експерт ВООЗ.

Раніше Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Гебрейєсус заявив про можливість контролювати рівень коронавірусної інфекції.

Також Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) повідомила, що «британський» штам COVID-19 вже виявили як мінімум в 50 країнах. Він, за даними вчених, є більш заразним, ніж інші мутації коронавірусу.

У Львові та Львівській області поширюється новий штам коронавірусу, якому дали назву B 1.1. Встановлено, що він, як і самий перший штам, родом із Китаю.

Президента Вірменії Армена Саркісяна госпіталізували в Лондоні з новим штамом COVID-19. Коронавірусна хвороба у нього протікає у важкій формі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня