Зв'язок з нами

СВІТ

ВООЗ відклала перемогу над коронавірусом на 2022 рік

ВООЗ відклала перемогу над коронавірусом на 2022 рік

ВООЗ відклала перемогу над коронавірусом на 2022 рік

ВООЗ вважає, що людство проводячи вакцинацію не встигне у 2021 році досягти такого рівня колективного імунітету, щоб пандемія припинилася.

Про це заявила 11 січня головний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Сумія Свамінатан, передає Інтерфакс-Україна. «Навіть тепер, коли вакцини почали захищати найбільш уразливих людей, ми не зможемо досягти певного рівня популяційного або колективного імунітету в 2021 році», – сказала вона під час брифінгу ВООЗ.

Учена пояснила, що окремі групи вакцинованих у невеликій кількості країн не зможуть гарантувати безпеку від вірусу всього людства загалом. Тому незважаючи на старт вакцинації, провідну роль у боротьбі з коронавірусом продовжують відігравати традиційні обмежувальні та протиепідемічні заходи.

Нагадаємо, у світі вже більше 30 країн почали вакцинацію від коронавірусу. Вакцинуються люди з груп високого ризику.

За підрахунками ВООЗ, міжнародному механізму доступу до вакцин проти коронавірусу COVAX потрібно 4 мільярда доларів.

Україна в рамках міжнародної програми COVAX можливо отримає 16 мільйонів доз вакцини проти COVID-19. Швидше за все, це буде  британська вакцина від коронавірусу виробництва компанії AstraZeneсa. Вона менш ефективна, зате дешевша і невибаглива до зберігання.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня