Зв'язок з нами

COVID-19

ВООЗ спрогнозувала, що буде з коронавірусом після масової вакцинації

ВООЗ спрогнозувала, що буде з коронавірусом після масової вакцинації

ВООЗ спрогнозувала, що буде з коронавірусом після масової вакцинації

Після масового використання вакцини коронавірус SARS-CoV-2, швидше за все, стане ендемічним, як і чотири інших коронавіруси людини. Тобто буде слабко циркулювати всередині людської популяції, не переростаючи в епідемію.

Про це заявив голова консультативної групи Всесвітньої організації охорони здоров’я Девід Хейманн на підсумковому брифінгу ВООЗ за 2020 рік, пише The Guardian. А глава програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Марк Райан додав, вірус може залишитися загрозою «в деякій мірі», проте його небезпека в контексті ефективної програми глобальної вакцинації буде низькою. «Ця пандемія була дуже серйозною… вона зачепила всі куточки планети. Але не факт, що вона була наймасштабніша», – вказав він.

Головний науковий співробітник ВООЗ Сумья Свамінатан зазначила, що світу ще належить побачити, зменшать чи вакцини кількість хворих і допоможуть запобігти вони передачу вірусу в цілому. Їх першочергове завдання – запобігання важких захворювань і смертей.

Раніше ВООЗ попередила про третю хвилю коронавірусу у Європі. Також у ВООЗ розповіли, як безпечно зустріти свята в умовах пандемії. Окрім того, у ВООЗ озвучили інструкції для пацієнтів після вакцинації від СOVID-19.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня