Зв'язок з нами

СВІТ

ВООЗ схвалила п’яту вакцину від коронавірусу до екстреного застосування

ВООЗ схвалила п’яту вакцину від коронавірусу до екстреного застосування

ВООЗ схвалила п’яту вакцину від коронавірусу до екстреного застосування

Всесвітня організація охорони здоров’я дозволила екстрене використання вакцини проти COVID-19 від американської компанії Moderna. Це уже п’ята вакцина від коронавірусу, схвалена ВООЗ (раніше дозволи отримали препарати від Pfizer/BioNTech, Johnson & Johnson (Janssen) та AstraZeneca (CoviShield та AstraZeneca-SKBio).

«Вакцина Moderna поповнює постійно зростаючий список вакцин, схвалених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях. Вакцина вже була розглянута Стратегічною консультативною групою експертів ВООЗ по імунізації (SAGE), яка дає рекомендації по використанню вакцин серед населення (тобто рекомендовані вікові групи, інтервали між щепленнями, рекомендації для конкретних груп, таких як вагітні та жінки). SAGE рекомендувала вакцину для всіх вікових груп 18 років і старше в своїх тимчасових рекомендаціях від 25 січня 2021 року»

— Всесвітня організація охорони здоров’я

У ВООЗ нагадали, що вакцину Moderna раніше схвалили Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (18 грудня 2020 року) та Європейське агентство з лікарських засобів (6 січня 2021 року).

Нагадаємо, американська вакцина від коронавірусу Pfizer та BioNTech першою у світі отримала дозвіл ВООЗ.

У квітні американська біотехнологічна компанія Moderna знизила ефективність своєї вакцини проти COVID-19 до 90%. У грудні 2020 року вона оцінювала ефективність у 94,1 відсотка. Також Moderna повідомила, що тимчасово скоротить обсяг постачання своєї вакцини проти коронавірусу через проблеми з виробництвом препарату на європейському заводі.

Нещодавно Moderna почала розробляти нову версію вакцини, яку можна буде зберігати в холодильнику, а не в спеціальних морозильних камерах.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня