Зв'язок з нами

COVID-19

ВООЗ прокоментувала поширення нових штамів коронавірусу в Україні

ВООЗ прокоментувала поширення нових штамів коронавірусу в Україні

ВООЗ прокоментувала поширення нових штамів коронавірусу в Україні

Всесвітня організація охорони здоров’я поки не фіксувала в Україні нових мутацій коронавірусу через відсутність бази для аналізів. Але найближчим часом будуть результати проб, відправлених за кордон.

Про це в ефірі телеканалу ICTV заявив глава представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт. «В Україні ще не зустрічалися нові мутації. Але поки тут немає можливості робити відповідні аналізи. Нещодавно кілька зразків з України в центр секвенування, найближчим часом у нас буде відповідь», – сказав він.

Тим часом, у Британії дві групи вчених розробляють універсальні вакцини проти всіх штамів коронавірусу. Такий препарат має бути готовий протягом року.

Тим часом, вакцина проти коронавірусу виробництва компанії Pfizer показала високу ефективність проти «британського» і «південноафриканського» штамів COVID-19 під час тестів.

Південноафриканська медичне відомство заявило про тимчасове призупинення використання протівокоронавірусной вакцини від AstraZeneca в зв’язку з її низькою ефективністю проти нового штаму COVID-19.

У Міністерстві охорони здоров’я пояснили, як буде проходити перший етап вакцинації в Україні. Всього передбачається п’ять етапів, а щеплення українцям почнуть робити вже через тиждень.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня