Зв'язок з нами

COVID-19

ВООЗ продовжила на 90 днів режим надзвичайної ситуації у світі

ВООЗ продовжила на 90 днів режим надзвичайної ситуації у світі

ВООЗ продовжила на 90 днів режим надзвичайної ситуації у світі

Комітет Всесвітньої організації охорони здоров’я рекомендував продовжити на 90 днів режим надзвичайної ситуації у світовій галузі охорони здоров’я.

Про це повідомляє прес-служба ВООЗ. Вказується, що пандемія COVID-19 продовжує являти собою надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я, що має міжнародне значення.  Експерти організації рекомендують країнам посилити нагляд за продовольчими ринками та перешкоджати продажу диких тварин, які можуть виявитися можливими переносниками нових вірусів.

Також вказується, що ризик міжнародного поширення хвороби та її вплив на міжнародні транспортні перевезення вимагають скоординованої міжнародної відповіді.

У результаті Комітет погодився з тим, що пандемія COVID-19 залишається надзвичайною ситуацією у галузі суспільної охорони здоров’я, що має міжнародне значення (PHEIC) та дав відповідні рекомендації генеральному директору ВООЗ.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що не рекомендує при першій і другій вакцинації змішувати різні типи вакцин від коронавірусу, оскільки вчені поки що не можуть сказати, що з цього вийде.

ВООЗ розпочала поставки в Україну 20 апаратів штучної вентиляції легенів. Закупівлю апаратів профінансував Євросоюз.

Наприкінці березня у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) оприлюднили проект доповіді про походження коронавірусу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня