Зв'язок з нами

COVID-19

ВООЗ підрахувала вартість вакцинації від коронавірусу дорослого населення планети

ВООЗ підрахувала вартість вакцинації від коронавірусу дорослого населення планети

ВООЗ підрахувала вартість вакцинації від коронавірусу дорослого населення планети

У Всесвітній організації охорони здоров’я порахували, скільки коштує вакцинація дорослого населення планети. Так, в наступному році буде потрібно від 35 до 45 млрд доларів.

Як заявив глава ВООЗ Тедрос Гебрейєсус, ця сума буде потрібна організації вже на додаток до необхідних 19 млрд на фінансування міжнародної програми ACT Accelerator.

«За нашими оцінками, в наступному році нам буде потрібно ще 35-45 мільярдів доларів США для вакцинації більшості дорослих у всьому світі», – сказав Гебрейєсус.

Він зазначив, що проблеми фінансування глобальних програм вакцинації та боротьби з пандемією COVID-19 можуть бути вирішені тільки лідерами країн G7, які спроможні виділити значну частину необхідної суми.

У ВООЗ нагадали, що вакцину Moderna раніше схвалили Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (18 грудня 2020 року) та Європейське агентство з лікарських засобів (6 січня 2021 року).

Нагадаємо, американська вакцина від коронавірусу Pfizer та BioNTech першою у світі отримала дозвіл ВООЗ.

У квітні американська біотехнологічна компанія Moderna знизила ефективність своєї вакцини проти COVID-19 до 90%. У грудні 2020 року вона оцінювала ефективність у 94,1 відсотка. Також Moderna повідомила, що тимчасово скоротить обсяг постачання своєї вакцини проти коронавірусу через проблеми з виробництвом препарату на європейському заводі.

Нещодавно Moderna почала розробляти нову версію вакцини, яку можна буде зберігати в холодильнику, а не в спеціальних морозильних камерах.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня