Зв'язок з нами

COVID-19

ВООЗ назвала новий штам коронавірусу головною загрозою для Європи

ВООЗ назвала новий штам коронавірусу головною загрозою для Європи

ВООЗ назвала новий штам коронавірусу головною загрозою для Європи

Мутований варіант коронавірусу вже витіснив інші штами та спричинив рекордний рівень захворюваності у Британії. Всесвітня організація охорони здоров’я попередила, що те саме чекає на інші країни Європи.

Про це заявив директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ханс Клюге, повідомляє Economic Times. Він вказав, що новий штам вже став основним у Великій Британії і поширюється в Данії, його вже виявили у 22 європейських країнах. Клюге назвав поточну ситуацію «переломним моментом в ході пандемії» через зростання числа випадків захворювання, і за його словами, країнам треба зробити більше, щоб впоратися з новим варіантом коронавірусу. Ці заходи в поєднанні з адекватним тестуванням, карантином, ізоляцією і вакцинацією «спрацюють, якщо ми всі будемо брати участь», сказав Клюге.

Нова мутація коронавірусу змінила його структуру і дозволила краще пристосовуватися, щоб проникати в клітини людини. Дослідження британських фахівців показали, що хвороба тепер швидше розмножується.

Нагадаємо, у Британії  новий і більш заразний варіант вірусу, відомий як VUI-202012/01,  знайшли у Лондоні, графстві Ессекс і деяких районах в графствах Кент і Хертфордшир, після того як захворюваність на COVID-19 у цих регіонах різко підскочила.  Британські чиновники повідомили про новий тип вірусу ВООЗ. З 16 грудня Британія посилила карантин через новий штам коронавірусу.

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що новий генетичний вид коронавірусу, виявлений у країні, може бути заразнішим на 70%. Міністр охорони здоров’я Великої Британії зазначив, що ситуація з новим штамом коронавірусу «вийшла з-під контролю» влади. Мутований вірус поширюється дуже швидко.

20 грудня ВООЗ заявила, що новий особливо заразний варіант коронавірусу поширився за межі Британії. Його вже виявили в Нідерландах, Данії та Австралії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня