Зв'язок з нами

СВІТ

Волкер розповів, до чого прагне Путін в Україні

Волкер розповів, до чого прагне Путін в Україні

Волкер розповів, до чого прагне Путін в Україні

Президент РФ Володимир Путін не може допустити, щоб Україна стала демократичною і успішною країною.

Як заявив колишній спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер в інтерв’ю виданню DW, якщо Україна стане успішною і процвітаючою, то тоді у росіян з’являться питання до Путіна.

«Думаю, це найважливіше. Оскільки якщо Україна стане успішною, процвітаючою країною, можна буде поставити запитання: а чому такою не є Росія? Саме тому йому перш за все так важливо «заблокувати» Україну. Частина цієї стратегії – закрити Україні дорогу в Євросоюз», – вважає Волкер.

Він зазначив, що на Донбасі сепаратисти повністю знаходяться під контролем Москви.

«Росія вторглася в Україну, створила сепаратистів, вона озброює їх, тренує, дає їм техніку, контролює їх і визначає, хто буде працювати в їхніх громадянських адміністраціях. І після цього Москва хоче змусити Зеленського мати справу з ними, ніби Росія до проблеми взагалі не причетна», – каже Волкер про пропозицію Путіна Зеленському поговорити з представниками «ЛНР» і «ДНР».

Він також зазначив, що відповіддю Заходу на подібні дії Росії могло б стати запрошення України до участі у військових навчаннях США, які повинні пройти в Польщі на наступному тижні. Також реакцією могло б стати попередження про введення нових санкцій в разі військового наступу.

Що стосується відведення російських військ від кордонів України, то Волкер вважає, що українцям рано радіти. Треба ще перевірити, чи дійсно кораблі з Чорного моря пішли на свої бази, як вони заявили про це.

Блоги Події Україна Краткое резюме послания Путина по Украине 21/04/2021

Нагадаємо, 20 квітня Зеленський оприлюднив відеозвернення до українців, в якому він також звернувся до президента РФ Путіна. Президент заявив, що Україна не хоче війни, але готова до неї та запропонував Путіну зустрітись «у будь-якій точці українського Донбасу». У РФ назвали заяву Зеленського такою, що не має сенсу і сказали, що Путін не буде їхати у регіон, який Зеленський навіть не контролює.

Президент РФ Володимир Путін відкинув пропозицію українського президента Володимира Зеленського зустрітись на Донбасі та запросив українського лідера на переговори у Москві.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня