Зв'язок з нами

ВМС США затримали корабель із російською та китайською зброєю

ВМС США затримали корабель із російською та китайською зброєю

ВМС США затримали корабель із російською та китайською зброєю

Ракетний крейсер ВМС США USS Monterey (CG-61) в Аравійському морі затримав судно без розпізнавальних знаків зі зброєю виробництва РФ та Китаю.

На кораблі виявили десятки російських протитанкових керованих ракет, тисячі китайських штурмових гвинтівок типу 56, сотні кулеметів Калашникова, снайперських гвинтівок і гранатометів, а також вдосконалені оптичні приціли, повідомив п’ятий флот ВМС США.

Зброя залишиться під арештом, поки не буде з’ясовано, хто і куди її поставляв.

Торік іспанські правоохоронці та Європол викрили незаконну схему торгівлі російською зброєю та військовою технікою через Україну. Озброєння перевозили на комерційних суднах з України здебільшого до зон конфліктів у Північній Африці і на Близькому Сході під прикриттям легальних поставок.

Нагадаємо, протягом останніх років експорт зброї з РФ катастрофічно знизився.  А раніше було викрито схему продажу зброї з РФ в обхід американських санкцій.

«Рособоронекспорт» знаходиться під санкціями США з 2014 року і відтоді не укладає прямих контрактів з Пентагоном. Штати планували застосувати санкції проти Індії, якщо вона буде у великих обсягах закуповувати російську зброю або системи оборони. У лютому 2018 року США домоглися припинення зарубіжних військових контрактів РФ на загальну суму понад $3 млрд

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня