Зв'язок з нами

ГРОШІ

Власник біткоінів на $400 млн втратив їх із ноутбуком, викинутим мамою

Власник біткоінів на $400 млн втратив їх із ноутбуком, викинутим мамою

Власник біткоінів на $400 млн втратив їх із ноутбуком, викинутим мамою

Користувач соцмережі Reddit розповів, що втратив криптовалюту на суму понад $ 400 млн через те, що мама викинула його старий ноутбук.

Про цю історію, розказану анонімним користувачем Reddit, повідомляє The Sun. За його словам, в 2010 році будучи студентом він купив 10 000 біткоінів на суму близько $80. Його друзі по коледжу порадили зберігати цифровий ключ з адресою зберігання криптовалюти не на на флешці, а перенести цю інформацію в ноутбук. Так він і зробив, проте з часом забув про покупку, а ноутбук залишився лежати вдома у мами. Коли через чотири роки криптовалюта злетіла в ціні, він згадав про біткоіни і прийшов до мами за ноутбуком. Виявилося, що вона його давно зламала і викинула.

«Я буквально знепритомнів. Я був злий, збитий з пантелику, шокований, розгніваний, заперечував, сумував і переживав багато інших емоцій», – згадує невдалий мультимільйонер. Він скаржиться, що з того часу криптовалюта постійно дорожчає, що приносить йому ще більші страждання і біль.

Нагадаємо, у мережі Bitcoin таким чином загублено вже третину всієї випущеної криптовалюти.

Раніше повідомлялося, що на індійській біржі викрали велику суму криптовалюти. А винахідника біткоінів звинуватили в шахрайстві.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня