Зв'язок з нами

СВІТ

Влада ОАЕ вперше дозволила іноземцям отримувати громадянство

Влада ОАЕ вперше дозволила іноземцям отримувати громадянство

Влада ОАЕ вперше дозволила іноземцям отримувати громадянство

Об’єднані Арабські Емірати схвалили поправки до закону про громадянство. Інвестори, вчені та їх сім’ї, а також інші іноземці зможуть отримувати громадянство і паспорт ОАЕ за певних умов.

Про це повідомляє агентство WAM.

Претендувати на отримання громадянства, відповідно до закону, зможуть інвестори, лікарі, фахівці, винахідники, вчені, художники і їхні сім’ї (дружини і діти), при цьому поправки дозволяють зберегти і їх нинішнє громадянство.

Для кожної категорії передбачені певні умови. Наприклад, інвестори повинні володіти нерухомістю на території країни, лікарі та фахівці повинні спеціалізуватися з унікальної наукової дисципліни, необхідної в ОАЕ, заявник повинен мати визнаний науковий внесок, дослідження, які мають наукову цінність, і практичний досвід не менше 10 років.

Вчені повинні бути активними дослідниками в університеті, дослідному центрі або в приватному секторі, з практичним досвідом не менше 10 років з тієї ж області. Крім того, вони повинні зробити внесок у наукову область, наприклад, отримати престижну наукову винагороду або забезпечити істотне фінансування своїх досліджень протягом останніх десяти років, обов’язково отримати рекомендаційний лист від визнаних наукових установ в ОАЕ.

Винахідники повинні отримати один або кілька патентів, схвалених Міністерством економіки ОАЕ або будь-яким іншим авторитетним міжнародним органом, на додаток до рекомендаційного листа від Міністерства економіки.

У разі відповідності вимогам і для отримання громадянства кандидати повинні принести присягу на вірність і зобов’язання дотримуватися законів Еміратів.

До сих пір громадянство в ОАЕ та інших країнах Перської затоки було доступним для іноземців в особливих випадках, в тому числі для держслужби.

Раніше в ОАЕ влада дозволила громадянам пити алкоголь, а парам жити разом поза шлюбом. Влада країни змінили закони, щоб «закріпити принципи толерантності в суспільстві» і зміцнити позиції країни як центру для життя і роботи.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху і наслідний принц Об’єднаних Арабських Еміратів Мухаммад ібн Заїд були номіновані на Нобелівську премію миру 2021 року.

Адміністрація Джо Байдена призупинила дію угоди з ОАЕ на $ 23 млрд про постачання літаків F-35 і високоточного військового обладнання.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня