Зв'язок з нами

ГРОШІ

Візит в Україну надихнув єврочиновника на важливі рішення

Візит в Україну надихнув єврочиновника на важливі рішення

Візит в Україну надихнув єврочиновника на важливі рішення

Президент Європейської ради Шарль Мішель пообіцяв важливі рішення щодо РФ після візиту в Україну. Єврочиновника вразила ситуація на Донбасі і зусилля України щодо поліпшення життя громадян країни на сході.

Про це Шарль Мішель повідомив під час спільної з президентом України Володимиром Зеленським прес-конференції в Києві, пише «Уніан».

Мішель додав, що був вражений ситуацією на Донбасі після подорожі на схід України, і зокрема, зусиллями уряду, спрямованими на поліпшення повсякденного життя українських громадян за підтримки міжнародних партнерів.

«У грудні минулого року ми прийняли новий режим санкцій, заснований на важливій темі прав людини. І минулого тижня в понеділок ми вперше вирішили застосувати санкції у зв’язку зі справою Навального. Це означає, що ми абсолютно налаштовані і об’єднані в Європі для того, щоб бути дуже жорсткими, дуже рішучими. Для того, щоб відстоювати наші цінності і захищати наші інтереси», – розповів президент Європейської ради.

Мішель додав, що 25-26 березня на рівні всіх глав держав і урядів країн-членів ЄС відбудеться стратегічне обговорення щодо Росії з метою «оцінки ситуації і для здійснення чітких кроків відповідно до загальних інтересів».

«Ми хочемо грати сильну роль для більшої стабільності і безпеки, і для більшої передбачуваності», – сказав Мішель.

Президент Європейської ради додав, що для нього було важливо в рамках візиту в Україну зустрітися з Зеленським та його командою. Євросоюз хоче досягти спільної співпраці і розуміння для оперування однаковою інформацією.

«Це для того, щоб прийняти певні важливі рішення. Ми в одному човні. Ми поділяємо спільні цінності і інтереси», – сказав Мішель.

Вчора європейські санкції проти Росії за порушення прав людини були офіційно опубліковані і вступили в силу.

Україна почала процес впровадження санкцій щодо австрійського архітектурного бюро «Coop Himmelb (l) au». Воно будує оперний театр у тимчасово окупованому Росією Севастополі.

Литва висловила готовність допомогти Україні в підготовці доказів незаконних дій конкретних осіб по відношенню до нашої держави. Вони необхідні для введення нових санкцій з боку ЄС.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня