Зв'язок з нами

ГРОШІ

Вітренко прокоментував рішення про звільнення глави «Нафтогазу»

Вітренко прокоментував рішення про звільнення глави «Нафтогазу»

Вітренко прокоментував рішення про звільнення глави «Нафтогазу»

В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко заявив, що звільнення глави правління НАК «Нафтогаз» Андрія Коболєва і зміна наглядової ради є закономірними.

В інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» Вітренко заявив, що останнім часом результати роботи «Нафтогазу» були негативними.

Вітренко повідомив, що в 2019 році консолідований прибуток «Нафтогазу» перевищував 63 млрд грн, а за результатами 2020 року консолідований збиток, підтверджений міжнародною компанією «Делойт», перевищив 19 млрд грн і став першим збитком після 2015 року.

«Держава повинна бути активним власником, відповідно Кабінет міністрів має право і обов’язок реагувати на проблеми в компанії. Це рішення було прийнято в пакеті з розглядом результатів 2020 року. І з цієї точки зору воно є зрозумілим», – сказав Вітренко.

Він уточнив, що «Нафтогаз» подав фінансовий план на 2020 рік, яким передбачався неконсолідований прибуток 11,5 млрд грн.

Нагадаємо, раніш нардеп Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що Кабмін звільнив Андрія Коболєва з посади глави «Нафтогазу».

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що не писав заяв на звільнення. Про зміну свого статусу дізнався з новин

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня