Зв'язок з нами

ГРОШІ

Відомий провайдер розриває співпрацю із найбільшими телеканалами України

Відомий провайдер розриває співпрацю із найбільшими телеканалами України

Відомий провайдер розриває співпрацю із найбільшими телеканалами України

Український провайдер інтернет та кабельного телебачення «Ланет» оголосив про припинення співпраці із чотирма найбільшими медіа групами України – StarLightMedia, Медіа Група Україна, 1+1 media, Inter Media Group. Трансляція їх телеканалів буде припинена у мережі Lanet з травня.

Причиною вказано збільшення роялті, тиск на провайдера та змова медіагруп із регулятором – Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення.

«Щорічне систематичне підвищення цін на ретрансляцію змушує все більшу кількість ТВ-операторів закривати напрям телебачення. Окрім збільшення роялті, медіагрупи регулярно намагаються втручатися у господарську діяльність провайдерів. Один із найгучніших таких випадків, що стосувався Мережі Ланет, розгортався навколо телеканалу «Сонце» влітку 2020 року. Медіагрупи намагались змусити незалежні канали закодувати свій сигнал на супутнику. Не досягнувши мети, 1+1 media спробували тиснути на провайдерів, аби ті розірвали договори з цим телеканалом», – повідомили у «Ланет».

Таким чином з травня у Мережі Ланет буде припинено трансляцію таких телеканалів:

  • ICTV, Новий канал, СТБ, М1, М2, ОЦЕ (StarLightMedia) — з 1 травня 2021 року;
  • Україна, НЛО TV, Індиго TV (Медіа Група Україна) — з 5 травня 2021 року;
  • 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, Бігуді, Уніан (1+1 media) — з 19 травня 2021 року;
  • Квартал TV, Bolt, StarFamily, StarCinema, FilmUA Drama, КусКус, 36,6 (канали, що дистриб’ютуються 1+1 media) — з 19 травня 2021 року;
  • Інтер, К1, К2, НТН, Мега, Enter-фільм, Піксель, Zoom (Inter Media Group) — з 21 травня 2021 року.

Статті Україна Хто розхитує «маятник інформаційної безпеки» України? 12 Лют 2020, 12:57

Раніше київський інтернет-провайдер Ланет оголосив винагороду в розмірі 100 тисяч гривень тому, хто знайде замовника інформаційної атаки проти компанії. Він шукає авторів фейкових флаєрів ніби-то з рекламою провайдера, на яких на мапі України відсутній Крим, і які невідомі поширювали в Києві.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня