Зв'язок з нами

ГРОШІ

Відомий лоукостер відкриває 10 нових напрямків зі Львова

Відомий лоукостер відкриває 10 нових напрямків зі Львова

Відомий лоукостер відкриває 10 нових напрямків зі Львова

Популярний авіалоукостер Ryanair улітку планує запустити 10 нових маршрутів з аеропорту «Львів».

Серед нових напрямків Барі, Будапешт, Каунас, Неаполь, Палермо, Піза, Познань, Турин, Венеція (всі – з частотою 2 рази на тиждень) і Вроцлав (3 рази на тиждень), передає ЦТС. Окрім того авіакомпанія відновить 4 напрямки до Лондона Станстед (двічі на тиждень), Краків (3 рази на тиждень), Веце (двічі на тиждень) і до Варшави (тричі на тиждень).

«Ryanair як і раніше прихильний до забезпечення з’єднання зі Львовом і очікує, що його розклад Summer-21 допоможе збільшити обсяг авіаперевезень в регіоні і сприятиме відновленню туристичної індустрії, оскільки програми вакцинації тривають, а Європа відкривається якраз до пікового сезону відпусток», – поділилась очікуваннями авіакомпанія.

У цілому Ryanair планує відкрити з переходом на літню навігацію 18 маршрутів з України. Тим часом нова українська авіакомпанія Bees Airline незабаром хоче запустити свій перший регулярний рейс. Лоукостер вже відправив листи Державіаслужбі про призначення його на маршрути.

Міжнародні авіаперевезення можуть повністю відновитись вже в 2023 році. У поточному році Україна може вийти на половину обсягів авіаперевезень від 2019 року, прогнозує глава Мінінфраструктури.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня