Зв'язок з нами

ГРОШІ

Відео: вертоліт країни-агресора порушив повітряний простір України

Відео: вертоліт країни-агресора порушив повітряний простір України

Відео: вертоліт країни-агресора порушив повітряний простір України

Російський вертоліт незаконно влетів на територію України у Сумській області, а потім повернув назад. Українські прикордонники направили російським лист про порушення повітряного простору та з вимогою пояснити обставини інциденту та приналежність вертольоту.

«Сьогодні прикордонний наряд Державної прикордонної служби України в Сумській області зафіксував заліт вертольоту з Російської Федерації на відстань близько 50 метрів на територію України. Після чого він повернув в зворотному напрямку і залишив повітряний простір нашої держави», – заявили у Міністерстві внутрішніх справ.

Державна прикордонна служба негайно сповістила про інцидент з російським літальним апаратом усі  зацікавлені міністерства та відомства.

«ДПСУ негайно направила лист на прикордонне управління ПС ФСБ РФ по Білгородській та Воронезькій ділянках про порушення режиму державного кордону України російським вертольотом і вимогою повідомити приналежність літального апарату та обставини, що призвели до порушення»

— МВС України

Журналіст Андрій Цаплієнко опублікував у своєму Telegram-каналі відео борта-порушника кордону.

https://ua.news/wp-content/uploads/2021/03/vertolet-russia.mp4

Раніше українські прикордонники затримали вантажівку з РФ, яка прорвалась через український кордон. У машині знайшли контрабандну ікру на мільйон гривень.

Також українські прикордонники відкрили вогонь по російському УАЗ, який прямував із РФ та не зупинився кордоні. Працівники ДПСУ виявили у транспортному засобі близько 50 тюків із шубами, жилетами, дублянками, куртками, пуховиками та виробами із трикотажу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня